Chata 5 je navrhnut├í, ako chata pre dve rodiny. Ka┼żd├Ż majite─ż m├í osobitn├Ż vchod a svoju denn├║ a no─Źn├║ ─Źas┼ą. Sklad├í sa z pr├şzemia a obytn├ęho podkrovia. Chata m├í 2 sp├ílne pre ka┼żd├║ ─Źas┼ą, ktor├ę s├║ v podkrov├ş. Chata je pri svojej ┼í├şrke len 7,3 metra vhodn├í aj na u┼ż┼íie pozemky.

Rovnako ako v┼íetky na┼íe n├şzkoenergetick├ę chaty, aj t├íto chata je bez├║dr┼żbov├í. Nemus├şte sa stara┼ą o ├║dr┼żbu objektu. V pr├şpade z├íujmu je mo┼żn├ę ku ka┼żdej chate doda┼ą aj ovl├ídanie podlahov├ęho vykurovania prostredn├şctvom aplik├ície. Pon├║kame mo┼żnos┼ą individu├ílnych ├║prav chaty a tie┼ż mo┼żnos┼ą vlastn├ęho projektu ÔÇ×Chata na mieruÔÇť.

Zastavaná plocha     84 m²
├Ü┼żitkov├í plocha┬á ┬á ┬á ┬á 139,8 m┬▓
Po─Źet izieb┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á6
Rozmer                      12,3 x 7,3 m
Hrub├í stavba┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á 57 040,- ÔéČ
Holodom┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á159 610,- ÔéČ
Dom na k─ż├║─Ź┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á175 100,-ÔéČ
Z├íkladov├í doska┬á ┬á ┬á11 680,-ÔéČ

Aktuálna cena: Január 2024

Ak sa chcete viac dozvedie┼ą o v├Żhod├ích montovan├Żch n├şzkoenergetick├Żch ch├ít, pre─Ź├ştajte si viac tu: V├Żhody montovan├Żch ch├ít.

Zaujal V├ís in├Ż projekt, alebo m├íte vlastn├Ż n├ívrh? V├Żborne! Radi V├ím vypracujeme cenov├║ ponuku.

Dobr├ę vedie┼ą

Na┼íe projekty: Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o chat├ích, ktor├ę realizujeme, nav┼ít├şvte str├ínku s realizovan├Żmi projektmi. Zauj├şma v├ís, ak├ę chaty pr├íve staviame? Pozrite si sekciu ‚Pr├íve realizujeme‘.

Vzorov├ę chaty: Ak by ste chceli za┼żi┼ą na vlastnej ko┼żi realizovan├║ n├şzkoenergetick├║ chatu na k─ż├║─Ź od na┼íej firmy, nav┼ít├şvte na┼íe vzorov├ę montovan├ę chaty na k─ż├║─Ź. Viac o prehliadke sa dozviete tu.

Individu├ílny pr├şstup: Pon├║kame mo┼żnosti individu├ílnych ├║prav a tie┼ż pon├║kame na┼íim z├íkazn├şkom mo┼żnos┼ą realizova┼ą z├íkladov├║ dosku svojpomocne, rovnako, ako svojpomocne dokon─Źi┼ą f├ízu na k─ż├║─Ź. Viac o procese v├Żstavby tu.

Skladby stien: Na┼íimi skladbami stien dok├í┼żeme vytvori┼ą ide├ílne podmienky pre u┼ż├şvanie objektu s n├şzkymi prev├ídzkov├Żmi n├íkladmi. Viac o skladb├ích stien tu.

Fotovoltaika: Vzh─żadom na neust├íle sa zvy┼íuj├║ce n├íklady a v├Ą─Ź┼íiu potrebu sebesta─Źnosti objektov v├ím na┼ía firma v spolupr├íci s partnerskou firmou 4technik s.r.o. vie pon├║knu┼ą ÔÇ×Domov├║ fotovoltaick├║ elektr├íre┼łÔÇť.

Podlahov├ę vykurovanie: Vzh─żadom na neust├íle sa zvy┼íuj├║ce n├íklady na energie v├ím na┼ía firma pon├║ka komfortn├ę a ├║sporn├ę podlahov├ę vykurovanie. V pr├şpade z├íujmu je mo┼żn├ę ovl├ídanie podlahov├ęho vykurovania prostredn├şctvom aplik├ície. Viac o podlahovom vykurovan├ş tu.

Detaily

├Ü┼żitkov├í plocha: 139,8 m┬▓ Po─Źet izieb: 6 Po─Źet k├║pe─żn├ş: 2

Vlastnosti

P├í─Źi sa V├ím tento projekt? Radi V├ím porad├şme...

Kontakt