Mať vlastné miesto oddychu je snom každého z nás, bude nám cťou Váš sen realizovať.

Montované chaty

Mipav s.r.o. - Postavíme Vám chatu Vašich snov

Sme rodinná firma, ktorá sa venuje výstavbe montovaných rekreačných objektov po celom Slovensku. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti realizácie drevostavieb rôznych typov ako sú rekreačné domy, rodinné domy, polyfunkčné objekty.

Chaty

Chcete chatu rýchlo a jednoducho? Pozrite si naše katalógové riešenia.

Práve realizujeme

Naša firma neustále realizuje nové projekty. Pozrite si na čom pracujeme práve teraz.

Zrealizované projekty

Pozrite si bohatú zbierku realizácií z dielne Mipav s.r.o. Ak hľadáte inšpiráciu pre návrh Vašej chaty, tu ste na správnom mieste.

Vzorová chata

Pre zvýšenie kvality našich služieb a pre dokonalé pohodlie našich klientov sme postavili vzorovú chatu, do ktorých sa môžete kedykoľvek objednať na obhliadku.

Ukážky vzorovej chaty

Firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami

Od prvého kontaktu cez projekt až po realizáciu individuálnym prístupom komunikujeme so zákazníkom a snažíme sa splniť jeho sen o bývaní.

0%
Spokojnosť je naším poslaním

Obrovské ďakujem firme Mipav vďaka ktorej máme náš krásny domček, za celkový prístup, bezproblémovú komunikáciu zo strany pánov Mačieka, Mankovica a všetkých pánov majstrov, ktorí sa podieľali na stavbe domu. Firmu Mipav sme si vybrali náhodne bez akýchkoľvek doporučení a neoľutovali sme to ani raz počas stavby, takže za nás môžem firmu Mipav jedine odporučiť. Ešte raz jedno veľké Ďakujem.

Zuzana Brnova

My bývame už 2 roky v domčeku od firmy Mipav a úplne sa stotožňujem so všetkými superlatívmi a chválami, ktoré sú uvedené v predchádzajúcich komentároch. Pan Miček bol a vždy je ochotný poradiť, pomôcť, vysvetliť. Boli sme veľmi spokojní, firmu Mipav odporúčame ďalej a želáme ešte veľa zákazníkov.

Sylvia Petrová

Napíšte nám

Mať vlastné miesto oddychu je snom každého z nás, bude nám cťou Váš sen realizovať.