Ma┼ą vlastn├ę miesto oddychu je snom ka┼żd├ęho z n├ís, bude n├ím c┼ąou V├í┼í sen realizova┼ą.

Montovan├ę chaty

Mipav s.r.o. - Staviame kvalitn├ę montovan├ę chaty na k─ż├║─Ź

V┼íetky na┼íe chaty s├║ bez├║dr┼żbov├ę a v n├şzkoenergetickom ┼ítandarde - staviame chaty va┼íich snov.

Montovan├ę chaty Mipav s.r.o. ÔÇô Sme rodinn├í firma, ktor├í sa ┼ípecializuje na v├Żstavbu rekrea─Źn├Żch chat a objektov od f├ízy ÔÇ×chaty na k─ż├║─ŹÔÇť a┼ż po dokon─Źenie po celom Slovensku a na Morave. Na┼ía spolo─Źnos┼ą m├í dlhoro─Źn├ę sk├║senosti s realiz├íciou r├┤znych typov dreven├Żch stavieb, ako s├║ rekrea─Źn├ę chaty, rodinn├ę domy a multifunk─Źn├ę objekty. Na┼íe montovan├ę chaty s├║ bez├║dr┼żbov├ę a ekologick├ę.

Radi v├ím porad├şme a pom├┤┼żeme vybra┼ą ten spr├ívny projekt, materi├íly a detaily pl├ínovania a realiz├ície v├í┼ího bud├║ceho domova. Na┼í├şm z├ív├Ązkom je zabezpe─Źi┼ą, aby ste po─Źas v├Żstavby va┼íej montovanej chaty boli informovan├ş, porozumeli ka┼żdej f├íze a boli obozn├ímen├ş s cel├Żm procesom. Ver├şme, ┼że otvoren├í komunik├ícia a kvalifikovan├ę poradenstvo s├║ z├íkladom pre ├║spe┼ín├║ a plynul├║ realiz├íciu, a preto je pre n├ís prioritou poskytova┼ą v┼íetku potrebn├║ podporu, poradenstvo a inform├ície o priebehu.

Chaty na k─ż├║─Ź

Pozrite sa na náš katalóg projektov. Ponúkame úpravy na mieru.

Práve realizujeme

Neust├íle realizujeme nov├ę projekty. Pozrite sa, na ─Źom pr├íve pracujeme.

Zrealizovan├ę projekty

Pozrite si bohat├║ kolekciu realiz├íci├ş z na┼íej dielne Mipav s.r.o.

Vzorov├ę chaty

Chceli by ste vedie┼ą, ak├ę to je v chate od n├ís? Nav┼ít├şvte na┼íe chaty.

Vzorov├ę chaty v n├şzkoenergetickom ┼ítandarde

Na┼íi potenci├ílni z├íkazn├şci maj├║ mo┼żnos┼ą vidie┼ą na vlastn├ę o─Źi a na vlastnej ko┼żi za┼żi┼ą n├şzkoenergetick├ę chaty, ktor├ę staviame. Pon├║kame kompletn├Ż servis a┼ż po f├ízu chaty na k─ż├║─Ź. Av┼íak na┼íi klienti si m├┤┼żu postavi┼ą z├íkladov├║ dosku svojpomocne a rovnako aj f├ízu na k─ż├║─Ź dokon─Źi┼ą vo vlastnej r├ę┼żii.

Firma s dlhoro─Źnou trad├şciou a sk├║senos┼ąami

Od prv├ęho kontaktu cez projekt a┼ż po realiz├íciu individu├ílnym pr├şstupom komunikujeme so z├íkazn├şkom a sna┼ż├şme sa splni┼ą jeho sen o b├Żvan├ş.

0%
Spokojnos┼ą je na┼í├şm poslan├şm

Obrovsk├ę ─Ćakujem firme Mipav v─Ćaka ktorej m├íme n├í┼í kr├ísny dom─Źek, za celkov├Ż pr├şstup, bezprobl├ęmov├║ komunik├íciu zo strany p├ínov Ma─Źieka, Mankovica a v┼íetk├Żch p├ínov majstrov, ktor├ş sa podie─żali na stavbe domu. Firmu Mipav sme si vybrali n├íhodne bez ak├Żchko─żvek doporu─Źen├ş a neo─żutovali sme to ani raz po─Źas stavby, tak┼że za n├ís m├┤┼żem firmu Mipav jedine odporu─Źi┼ą. E┼íte raz jedno ve─żk├ę ─Äakujem.

Zuzana Brnova

My b├Żvame u┼ż 2 roky v dom─Źeku od firmy Mipav a ├║plne sa stoto┼ż┼łujem so v┼íetk├Żmi superlat├şvmi a chv├ílami, ktor├ę s├║ uveden├ę v predch├ídzaj├║cich koment├íroch. Pan Mi─Źek bol a v┼żdy je ochotn├Ż poradi┼ą, pom├┤c┼ą, vysvetli┼ą. Boli sme ve─żmi spokojn├ş, firmu Mipav odpor├║─Źame ─Ćalej a ┼żel├íme e┼íte ve─ża z├íkazn├şkov.

Sylvia Petrová

Nap├ş┼íte n├ím

Ma┼ą vlastn├ę miesto na relax├íciu je snom ka┼żd├ęho z n├ís a bude n├ím c┼ąou v├ím tento sen splni┼ą. Staviame kvalitn├ę n├şzkoenergetick├ę chaty na k─ż├║─Ź.