Mať vlastné miesto oddychu je snom každého z nás, bude nám cťou Váš sen realizovať.

Podlahové vykurovanie

Podlahové vykurovanie: Komfort a úspora

Podlahové vykurovanie od Mipav s.ro. je veľmi komfortné a úsporné. V prípade záujmu je možné ku každej chate dodať aj ovládanie podlahového vykurovania prostredníctvom aplikácie. Samozrejmosťou v každom objekte je komín na napojenie krbu/krbových kachlí.

Používame dva typy vykurovania:

  1. vykurovanie podlahovými filmami Caleo
  2. podlahové teplovodné vykurovanie napojene na tepelné čerpadlo VODA- VZDUCH

Podlahové vykurovanie:

Vykurovanie podlahovými filmami

Objekt vykurovaný podlahovými filmami CALEO. Jedná sa o priamo výhrevné podlahové fólie, ktoré sú umiestnené pod poterom. Tento typ vykurovania zabezpečuje dokonalú tepelnú pohodu. Pri vykurovaní CALEO navrhujeme do každej miestnosti digitálny termostat, s ktorým si nastavíte teplotu pre každú miestnosť zvlášť. Digitálne termostaty, ktoré Vám dodávame, môžu byť za doplatok wifi, tým pádom si viete kúrenie regulovať na diaľku vo Vašej mobilnej aplikácií. V prípade podkrovných miestností je možnosť  podlahového vykurovania alebo elektrických radiátorov, ktoré sú praktické pri sušení oblečenia hlavne v zimných mesiacoch.

Teplovodné vykurovanie VODA - VZDUCH

Druhý typ vykurovania používame podlahové teplovodné vykurovanie napojené na tepelné čerpadlo. Výhodou tohto typu vykurovania sú nízke prevádzkové náklady, avšak vstupné náklady sú vyššie. Tepelné čerpadlo, ktoré používame, dokáže v letných mesiacoch objekt chladiť. Podlahové vykurovanie je ovládané cez centrálny ovládač umiestnený v obytnej časti domu. Rovnako je možné v podkroví zrealizovať radiátory.

Výhody montovaných chat

Montované chaty pomaly predbiehajú tradičné spôsoby výstavby. V dnešnej uponáhľanej dobe sa najviac cenia ich rýchlosť výstavby. Ak ste ešte neobjavili všetky výhody montovaných chat a chcete zistiť viac, prečítajte si viac tu.

Chaty na kľúč

Pozrite sa na náš katalóg projektov. Ponúkame úpravy na mieru.

Práve realizujeme

Neustále realizujeme nové projekty. Pozrite sa, na čom práve pracujeme.

Zrealizované projekty

Pozrite si bohatú kolekciu realizácií z našej dielne Mipav s.r.o.

Vzorové chaty

Chceli by ste vedieť, aké to je v chate od nás? Navštívte naše chaty.

Vzorové chaty v nízkoenergetickom štandarde

Naši potenciálni zákazníci majú možnosť vidieť na vlastné oči a na vlastnej koži zažiť nízkoenergetické chaty, ktoré staviame. Ponúkame kompletný servis až po fázu chaty na kľúč. Avšak naši klienti si môžu postaviť základovú dosku svojpomocne a rovnako aj fázu na kľúč dokončiť vo vlastnej réžii.

Firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami

Od prvého kontaktu cez projekt až po realizáciu individuálnym prístupom komunikujeme so zákazníkom a snažíme sa splniť jeho sen o bývaní.

0%
Spokojnosť je naším poslaním

Obrovské ďakujem firme Mipav vďaka ktorej máme náš krásny domček, za celkový prístup, bezproblémovú komunikáciu zo strany pánov Mačieka, Mankovica a všetkých pánov majstrov, ktorí sa podieľali na stavbe domu. Firmu Mipav sme si vybrali náhodne bez akýchkoľvek doporučení a neoľutovali sme to ani raz počas stavby, takže za nás môžem firmu Mipav jedine odporučiť. Ešte raz jedno veľké Ďakujem.

Zuzana Brnova

My bývame už 2 roky v domčeku od firmy Mipav a úplne sa stotožňujem so všetkými superlatívmi a chválami, ktoré sú uvedené v predchádzajúcich komentároch. Pan Miček bol a vždy je ochotný poradiť, pomôcť, vysvetliť. Boli sme veľmi spokojní, firmu Mipav odporúčame ďalej a želáme ešte veľa zákazníkov.

Sylvia Petrová

Napíšte nám

Mať vlastné miesto na relaxáciu je snom každého z nás a bude nám cťou vám tento sen splniť. Staviame kvalitné nízkoenergetické chaty na kľúč.