D├┤le┼żit├ę rozhodnutie

Vybra┼ą si ten spr├ívny projekt, ktor├Ż by sp─║┼łal va┼íe po┼żiadavky, m├┤┼że zabra┼ą nem├ílo v├í┼ího vo─żn├ęho ─Źasu. Rozhodovanie je k─ż├║─Źov├ę a vy┼żaduje zv├í┼żenie r├┤znych faktorov, ako je pl├ínovan├ę vyu┼żitie chaty, dizajn, dispoz├şcia pozemku a jeho poloha. Pokia─ż ide o dobu v├Żstavby, obvykle trv├í pribli┼żne 3 a┼ż 4 mesiace, v z├ívislosti od konkr├ętneho projektu a podmienok staveniska. Pon├║kame v├ím p├ír r├íd, ktor├Żmi sa m├┤┼żete riadi┼ą pri v├Żbere v├í┼ího rekrea─Źn├ęho objektu. Medzi najd├┤le┼żitej┼íie faktory, ktor├ę v├ís ovplyv┼łuj├║ pri v├Żbere projektu, patria nasleduj├║ce:

  • Dispoz├şcia
  • Ve─żkos┼ą a tvar
  • Dizajn
  • Cena

Jednou z v├Żhod pri v├Żbere chaty z n├í┼ího portf├│lia je, ┼że budete ma┼ą preh─żad o cene. Na vy┼żiadanie po┼íleme podrobn├║ cenov├║ ponuku. Takisto pon├║kame mo┼żnos┼ą na┼íe katal├│gov├ę chaty upravi┼ą pod─ża vlastn├Żch predst├ív. Pri ak├Żchko─żvek zmen├ích sa z├íkazn├şkovi bezplatne vypracuje nov├í nez├ív├Ązn├í cenov├í ponuka. Samozrejmos┼ąou je aj n├ívrh ÔÇô ├║plne na mieru va┼íim predstav├ím.

Zauj├şmavos┼ąou je, ┼że sme e┼íte nikdy nestavali dve toto┼żn├ę chaty a v┼żdy sa sna┼ż├şme poradi┼ą a upravi┼ą projekt na mieru.

Dispoz├şcia

Na za─Źiatok by ste mali ma┼ą pribli┼żn├║ predstavu o kapacite va┼íej chaty. Jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch ├║dajov je po─Źet sp├íln├ş a rozloha. Rovnako d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou rekrea─Źnej chaty s├║ aj ─Ćal┼íie miestnosti: k├║pe─ż┼ła, technick├í miestnos┼ą, pr├şpadne ┼ípajza, sklad alebo ly┼żiare┼ł.

Ve─żkos┼ą a tvar

Tento faktor s├║vis├ş hlavne s dispoz├şciou, ter├ęnom a tvarom v├í┼ího pozemku. Realizujeme jednopodla┼żn├ę a dvojpodla┼żn├ę chaty.

Dizajn

Ka┼żd├Ż z n├ís m├í in├ę po┼żiadavky na dizajn. ─îi u┼ż to bude prevedenie v klasickom chatovom ┼ít├Żle, ktor├Ż n├ím je dan├Ż historicky, alebo modern├Ż dizajn, pr├şpadne kombin├ícia. V na┼íej spolo─Źnosti sa venujeme individu├ílnemu pr├şstupu ─Źo sa t├Żka exteri├ęru aj interi├ęru. Na┼íi projektanti v├ím vedia navrhn├║┼ą a vizualizova┼ą objekt presne pod─ża va┼íich predst├ív.

Cena

Je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch parametrov pri v├Żbere rekrea─Źnej chaty.

Vypracovanie projektovej dokumentácie

Prv├Żm krokom je n├ív┼íteva projektanta na pozemku. Je to prv├í f├íza, ke─Ć si s vami prejdeme va┼íe v├şzie a po┼żiadavky na samotn├Ż objekt. Radi v├ím porad├şme. Ak m├íte vybran├Ż nejak├Ż n├ívrh domu, uprav├şme ho pod─ża va┼íich po┼żiadaviek. Ak nem├íte jasn├║ predstavu, spolo─Źn├Ż n├ívrh vytvor├şme.

Po n├ív┼íteve na pozemku v├ím v ─Źo najkrat┼íej dobe za┼íleme ┼ít├║diu, ktor├í bude obsahova┼ą p├┤dorys, osadenie na pozemok a tie┼ż 3D vizualiz├íciu pre va┼íu lep┼íiu predstavu. N├ívrh sa bude upravova┼ą k fin├ílnej podobe. Po jeho ods├║hlasen├ş v├ím vypracujeme projekt. Doba vypracovania projektovej dokument├ície je cca 4 t├Ż┼żdne od ods├║hlasenia. S projektovou dokument├íciou je na v├ís vybavenie stavebn├ęho povolenia. Projekt rodinn├ęho domu je podrobn├Ż a sl├║┼żi aj ako realiza─Źn├Ż projekt na v├Żstavbu. V pr├şpade, ┼że sa po ┼ít├║dii nebude v projektovej dokument├ícii pokra─Źova┼ą, uhrad├ş sa iba ┼ít├║dia.

V na┼íej firme sa riadime ideou jedine─Źnosti ka┼żd├ęho projektu. Realizujeme projekty rekrea─Źn├Żch ch├ít na mieru pod─ża po┼żiadaviek klienta. Uvedomujeme si, ┼że ka┼żd├Ż projekt a tie┼ż parcela vy┼żaduj├║ osobit├ę a jedine─Źn├ę rie┼íenia, ktor├ę z├ívisia od situ├ície pozemku, sklonu pozemku, pr├şpadne v├Żh─żadov na okolit├║ krajinu, ├║zemn├ęho pl├ínu, z├│n a pod.

Stavebn├ę povolenie:

  • Vybav├şte si ho vo vlastnej r├ę┼żii.
  • Oslov├şte osobu alebo firmu, ktor├í sa venuje in┼żinierskej ─Źinnosti vo va┼íom regi├│ne.
  • V ur─Źit├Żch regi├│noch (Liptov, Orava) stavebn├ę povolenie vieme zabezpe─Źi┼ą my.

V├Żhody montovan├Żch ch├ít

V┼íetky na┼íe chaty s├║ bez├║dr┼żbov├ę a v n├şzkoenergetickom ┼ítandarde - staviame chaty va┼íich snov.

D─║┼żka stavby

cca 3-4 mesiace a m├┤┼żete objekt vyu┼ż├şva┼ą

N├şzke prev├ídzkov├ę n├íklady

Chaty staviame v n├şzkoenergetickom ┼ítandarde

Vzh─żad, ako murovan├Ż

Vonkajšia izolácia so silikónovou omietkou

Cenov├í dostupnos┼ą

V─Ćaka postupn├ęmu financovaniu jednotliv├Żch et├íp v├Żstavby

Neobmedzen├Ż v├Żber projektov

Realizujeme objekty na mieru pod─ża Va┼íich predst├ív a technick├Żch mo┼żnost├ş

Such├í v├Żstavba

Minimum mokr├Żch procesov

V├Ą─Ź┼íia u┼żitn├í plocha

Obvodov├ę prie─Źky s├║ u┼ż┼íie ako u murovanej/srubovej verzie

V├Żstavba aj v zimn├Żch mesiacoch

Ak je pripraven├í z├íkladov├í doska a pr├şstup na pozemok

Hlu─Źnos┼ą

Pou┼ż├şvame kvalitn├║ izol├íciu do vn├║torn├Żch stien a na medziposchodie ┬á

Tepeln├í pohoda po cel├Ż rok

Chata si udr┼żiava svoje pr├şjemn├ę kl├şma v zimn├Żch aj v letn├Żch mesiacoch

Inovat├şvne technol├│gie

Pou┼ż├şvame inovat├şvne technol├│gie od v├Żstavby a┼ż po ovl├ídanie podlahov├ęho vykurovania prostredn├şctvom aplik├ície

Fotovoltaick├í elektr├íre┼ł

Pre v├Ą─Ź┼íiu sebesta─Źnos┼ą pon├║kame fotovoltaiku