Chata 10 je vhodná na užšie pozemky, jej šírka je len 6 metrov. Chata má kompaktnú dispozíciu aj pre väčšiu skupinu návštevníkov. V chate sú 3 spálne, pričom tie podkrovné sú skutočne veľkorysých rozmerov. Výhodou tohto objektu sú dve samostatné WC, pre každé podlažie zvlášť.

Rovnako ako všetky naše nízkoenergetické chaty, aj táto chata je bezúdržbová. Nemusíte sa starať o údržbu objektu. V prípade záujmu je možné ku každej chate dodať aj ovládanie podlahového vykurovania prostredníctvom aplikácie. Ponúkame možnosť individuálnych úprav chaty a tiež možnosť vlastného projektu „Chata na mieru“.

Zastavaná plocha      66,7 m²
Úžitková plocha         108,6m²
Počet izieb                  4
Rozmer                       10 x 9 m
Hrubá stavba             54 340 ,- €
Holodom                    128 740 ,- €
Dom na kľúč              141 910 ,-€
Základová doska      9 360,-€

Aktuálna cena: Január 2024

Ak sa chcete viac dozvedieť o výhodách montovaných nízkoenergetických chát, prečítajte si viac tu: Výhody montovaných chát.

Zaujal Vás iný projekt, alebo máte vlastný návrh? Výborne! Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Dobré vedieť

Naše projekty: Ak sa chcete dozvedieť viac o chatách, ktoré realizujeme, navštívte stránku s realizovanými projektmi. Zaujíma vás, aké chaty práve staviame? Pozrite si sekciu ‚Práve realizujeme‘.

Vzorové chaty: Ak by ste chceli zažiť na vlastnej koži realizovanú nízkoenergetickú chatu na kľúč od našej firmy, navštívte naše vzorové montované chaty na kľúč. Viac o prehliadke sa dozviete tu.

Individuálny prístup: Ponúkame možnosti individuálnych úprav a tiež ponúkame našim zákazníkom možnosť realizovať základovú dosku svojpomocne, rovnako, ako svojpomocne dokončiť fázu na kľúč. Viac o procese výstavby tu.

Skladby stien: Našimi skladbami stien dokážeme vytvoriť ideálne podmienky pre užívanie objektu s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Viac o skladbách stien tu.

Fotovoltaika: Vzhľadom na neustále sa zvyšujúce náklady a väčšiu potrebu sebestačnosti objektov vám naša firma v spolupráci s partnerskou firmou 4technik s.r.o. vie ponúknuť „Domovú fotovoltaickú elektráreň“.

Podlahové vykurovanie: Vzhľadom na neustále sa zvyšujúce náklady na energie vám naša firma ponúka komfortné a úsporné podlahové vykurovanie. V prípade záujmu je možné ovládanie podlahového vykurovania prostredníctvom aplikácie. Viac o podlahovom vykurovaní tu.

Detaily

Úžitková plocha: 108,6 m² Počet izieb: 4 Počet kúpeľní: 1

Vlastnosti

Páči sa Vám tento projekt? Radi Vám poradíme...

MIPAV s.r.o.Zobraz všetky ponuky
Bývať v rodinnom dome je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať.
0907 813 031
Zákamenné 1476, 029 56
Kontakt MIPAV s.r.o.