Vplyvom neustále sa zvyšujúcich nákladov na energie Vám naša firma ponúka komfortné a úsporné podlahové vykurovanie. Samozrejmosťou v každom objekte je komín na napojenie krbu/krbových kachlí.
Používame dva typy vykurovania:

  1. vykurovanie podlahovými filmami Caleo
  2. podlahové teplovodné vykurovanie napojene na tepelné čerpadlo VODA- VZDUCH

Vykurovanie podlahovými filmami

Objekt vykurovaný podlahovými filmami CALEO. Jedná sa o priamo výhrevné podlahové fólie, ktoré sú umiestnené pod poterom. Tento typ vykurovania zabezpečuje dokonalú tepelnú pohodu. Pri vykurovaní CALEO navrhujeme do každej miestnosti digitálny termostat, s ktorým si nastavíte teplotu pre každú miestnosť zvlášť. Digitálne termostaty, ktoré Vám dodávame, môžu byť za doplatok wifi, tým pádom si viete kúrenie regulovať na diaľku vo Vašej mobilnej aplikácií. V prípade podkrovných miestností je možnosť  podlahového vykurovania alebo elektrických radiátorov, ktoré sú praktické pri sušení oblečenia hlavne v zimných mesiacoch.

Teplovodné vykurovanie VODA - VZDUCH

Druhý typ vykurovania používame podlahové teplovodné vykurovanie napojené na tepelné čerpadlo. Výhodou tohto typu vykurovania sú nízke prevádzkové náklady, avšak vstupné náklady sú vyššie. Tepelné čerpadlo, ktoré používame, dokáže v letných mesiacoch objekt chladiť. Podlahové vykurovanie je ovládané cez centrálny ovládač umiestnený v obytnej časti domu. Rovnako je možné v podkroví zrealizovať radiátory.